CZ

sofial sofial
loga loga loga loga loga loga

Veřejné bazény

V bazénových provozech, které jsou určeny pro veřejný provoz je kladen důraz na nejen na a estetiku, ale především na funkčnost, trvanlivost a snadnou údržbu. Z těchto důvodů vychází vítězně především bazény betonové s obkladem a v poslední době především bazény z nerezové oceli.

Příklady našich realizací veřejných bazénů najdete v galerii: Veřejné bazény I (České Budějovice, Mladá Boleslav, Česká Lípa, Beroun, Kolín,) Veřejné bazény II (Praha Brumlovka, Babylon Liberec, Děčín, Kladno, Klášterec nad Ohří, Brno Kohoutovice, Sokolov, Praha Step a další,) Aquapalace Čestlice.BAZÉNY BETONOVÉ S OBKLADEM (KERAMIKA, SKLO)Plavecké bazény slouží ke kondičnímu a hlavně sportovnímu plavání. Můžete se s nimi setkat nejčastěji ve spojení s relaxačním zázemím vodních atrakcí moderních aquaparků nebo samostatně stojících například jako součást sportovní školy či sportovního centra. Výhodou betonového provedení je nekonečná tvarová a barevná variabilita, pro kterou je toto provedení mezi architekty velmi oblíbené. nevýhodou současně může být velké množství spár, které ztěžují údržbu a jsou nejslabším článkem při desinfekci bazénové vody.BAZÉNY NEREZOVÉMezi rozhodně nejatraktivnější mokrá relaxační centra patří bezesporu velké profesionální aquaparky a rekonstruovaná veřejná koupaliště. V posledním desetiletí se ale i u nás objevilo větší množství soukromých bazénů provedených z nerezové oceli, která v sobě spojuje velké množství výhod. Jediným omezením se jeví investiční náklady, které jsou většinou výrazně vyšší než u bazénů betonových a barva, která je materiálem předem určena. 

Samostatnou kapitolou, které se věnujeme jsou pak bazény rehabilitační a pro plavání kojenců a batolat. Tyto bazénové technologie jsou velmi náročné díky své specializaci na cílovou skupinu. V největší míře se jedná o bazény s vysokými až nadstandardními nároky na kvalitu vody.BAZÉNY FÓLIOVÉ
Bazény fóliové jsou možnou alternativou, kdy za vynaložení celkem malých investičních nákladů může vzniknout nová kvalita. Koupaliště Mladá Boleslav fólieJsme u mnoha rekonstrukcí již od počátku, kdy v počítačích naší projekce vznikají nové studie. Na toto dokumentaci navazují další stupně až do samotné realizace. Vždy nás velmi těší, když vidíme velký zájem o relaxaci dospělých a vydovádění dětí na dílech, kterým jsme pomáhali vdechnout život. Některé trvale navštěvované aquaparky a koupaliště si můžete prohlédnout v naší galerii.


projekty

Produkty

Nabídka bazénů, bazénových technologií, vodních atrakcí či dodávek v oblasti wellness je v našem podání prakticky neomezená. Jsme připraveni realizovat pro naše zákazníky téměř jakoukoliv představu, která je odrazem našich dlouholetých zkušeností. Jsme připraveni Vám vyjít plně vstříc od nejjednodušších řešení a konstrukcí v privátní sféře až po komplikované celky největších vodních parků a veřejných koupališť nebo lázeňských provozů.

více zde
projekty

Projekční služby

Nejsme pouze realizační a dodavatelskou společností, ale naším klientům poskytujeme kompletní projekční služby v oblasti dodávek. Naše vlastní projekční oddělení je schopno naplnit Vaše představy o zvoleném řešení. Technickou stránku projektu připravíme zodpovědně do podoby, kterou potřebujete ke zdárnému provedení díla. Od fáze studie, přes dokumentace jednotlivých stupňů řízení vedoucích ke stavebnímu povolení až po zpracování provozních řádů již dokončeného díla.

více zde
projekty

Servis

Od začátku našeho působení na trhu nabízíme kvalitní služby v oblasti servisu bazénů a bazénových technologií na té nejvyšší úrovni vč. servisu whirlpoolů a vodních atrakcí. Naše dlouholeté zkušenosti nás řadí na absolutní špičku v servisních službách v této oblasti. Jsme schopni Vám nabídnout servis záruční, pozáruční a stejně tak servis na zařízení, které jsme Vám nedodali. Naši servisní specialisté Vám rovněž ochotně a s péčí pomohou uvést do stoprocentního stavu technologie, které potřebují úpravu či opravu po neodborném zásahu nebo instalované ne zrovna správným způsobem. Poradenská činnost v této oblasti je samozřejmostí.

více zde