CZ

sofial sofial
loga loga loga loga loga loga

Bazény soukromé

Pro bazény do soukromí, které nejsou tak zatížené jako veřejné provozy, je větší škála možností na jeho provedení. Nabízíme provedení polyesterové (laminátové), nerezové nebo provedené z železobetonu. Povrch betonového bazénu může být opatřen bazénovou fólií, keramickým obkladem či mozaikou. Podle velikosti a umístění bazénu doporučíme způsob cirkulace vody, který může být pomocí skimmeru či přelivné hrany.
Vodu ohřejeme pomocí tepelných výměníků a ohřívačů - bez potíží se napojujeme na solární ohřívače, tepelná čerpadla, plynové kotle či elektřinu. Pokud svěříte hlídání kvality vody automatickému chemickému hospodářství, získáte více času pro relaxaci a více si vychutnáte chvíle strávené u bazénu. Opět vám pomůžeme s výběrem vhodného typu. 

K večeru získá váš bazén další rozměr díky možnému osvětlení - obvykle pomocí standardních reflektorů. Na přání dodáváme i reflektory halogenové, LED nebo světelné kabely. Pokud si budete přát do bazénu nějakou vodní atrakci - můžete si vybrat hned z několika oblíbených variant. Bazény dodáváme kompletně včetně montáže, elektroinstalace i nezbytné projektové dokumentace.


projekty

Produkty

Nabídka bazénů, bazénových technologií, vodních atrakcí či dodávek v oblasti wellness je v našem podání prakticky neomezená. Jsme připraveni realizovat pro naše zákazníky téměř jakoukoliv představu, která je odrazem našich dlouholetých zkušeností. Jsme připraveni Vám vyjít plně vstříc od nejjednodušších řešení a konstrukcí v privátní sféře až po komplikované celky největších vodních parků a veřejných koupališť nebo lázeňských provozů.

více zde
projekty

Projekční služby

Nejsme pouze realizační a dodavatelskou společností, ale naším klientům poskytujeme kompletní projekční služby v oblasti dodávek. Naše vlastní projekční oddělení je schopno naplnit Vaše představy o zvoleném řešení. Technickou stránku projektu připravíme zodpovědně do podoby, kterou potřebujete ke zdárnému provedení díla. Od fáze studie, přes dokumentace jednotlivých stupňů řízení vedoucích ke stavebnímu povolení až po zpracování provozních řádů již dokončeného díla.

více zde
projekty

Servis

Od začátku našeho působení na trhu nabízíme kvalitní služby v oblasti servisu bazénů a bazénových technologií na té nejvyšší úrovni vč. servisu whirlpoolů a vodních atrakcí. Naše dlouholeté zkušenosti nás řadí na absolutní špičku v servisních službách v této oblasti. Jsme schopni Vám nabídnout servis záruční, pozáruční a stejně tak servis na zařízení, které jsme Vám nedodali. Naši servisní specialisté Vám rovněž ochotně a s péčí pomohou uvést do stoprocentního stavu technologie, které potřebují úpravu či opravu po neodborném zásahu nebo instalované ne zrovna správným způsobem. Poradenská činnost v této oblasti je samozřejmostí.

více zde