CZ

sofial sofial
loga loga loga loga loga loga

Desinfekce bez chlóru

Pro část rodinných bazénů navrhujeme desinfekci zcela bez užití chlóru. Tento způsob desinfekce je vhodné používat pouze v provozech, kde je možno osobním přístupem ovlivnit znečištění, které je vnášeno do bazénu. Správný návrh technologie bazénu, jeho hydraulické posouzení a hygiena provozu je pro bazén, kde je použita bezchlórová desinfekce velmi důležitý. Nesprávný návrh či provedení mohou zásadním způsobem prodražit provoz. I při správném návrhu je nutno počítat s vyššími provozními náklady.
 

Desinfekce se odehrává za použití dávkování peroxidu vodíku s některými přísadami pod nejrůznějšími obchodními názvy (Sanosil, Bayrosoft...). Pro dlouhodobě kvalitní vodu je však nutno provádět jeho občasnou desinfekci chlórem (chcete-li: superchloraci, či šokovou chloraci) pro zničení rezistentních ložisek.
 


To, že je voda na pohled pěkná automaticky neznamená, že je také čistá a bakteriologicky nezávadná. Navrhujeme plně automatické dávkovací a měřící systémy, které po celou dobu automaticky měří a vyhodnocují kvalitu vody a v závislosti na jejím znečištění automaticky dávkují potřebné chemikálie.
 

Bazénové vodě rozumíme a jsme připraveni pro Vás navrhnout nejvhodnější řešení...


projekty

Produkty

Nabídka bazénů, bazénových technologií, vodních atrakcí či dodávek v oblasti wellness je v našem podání prakticky neomezená. Jsme připraveni realizovat pro naše zákazníky téměř jakoukoliv představu, která je odrazem našich dlouholetých zkušeností. Jsme připraveni Vám vyjít plně vstříc od nejjednodušších řešení a konstrukcí v privátní sféře až po komplikované celky největších vodních parků a veřejných koupališť nebo lázeňských provozů.

více zde
projekty

Projekční služby

Nejsme pouze realizační a dodavatelskou společností, ale naším klientům poskytujeme kompletní projekční služby v oblasti dodávek. Naše vlastní projekční oddělení je schopno naplnit Vaše představy o zvoleném řešení. Technickou stránku projektu připravíme zodpovědně do podoby, kterou potřebujete ke zdárnému provedení díla. Od fáze studie, přes dokumentace jednotlivých stupňů řízení vedoucích ke stavebnímu povolení až po zpracování provozních řádů již dokončeného díla.

více zde
projekty

Servis

Od začátku našeho působení na trhu nabízíme kvalitní služby v oblasti servisu bazénů a bazénových technologií na té nejvyšší úrovni vč. servisu whirlpoolů a vodních atrakcí. Naše dlouholeté zkušenosti nás řadí na absolutní špičku v servisních službách v této oblasti. Jsme schopni Vám nabídnout servis záruční, pozáruční a stejně tak servis na zařízení, které jsme Vám nedodali. Naši servisní specialisté Vám rovněž ochotně a s péčí pomohou uvést do stoprocentního stavu technologie, které potřebují úpravu či opravu po neodborném zásahu nebo instalované ne zrovna správným způsobem. Poradenská činnost v této oblasti je samozřejmostí.

více zde