CZ

sofial sofial
loga loga loga loga loga loga

Desinfekce chlorová

Pro větší část bazénů je vzhledem k provozním nákladům, nenáročnosti údržby a provozu, navrhována desinfekce pomocí chlorových derivátů (tablety, vodní roztoky chlóru) nebo "plynným" chlórem dávkovaným přímo z tlakových lahví. Další možností je výroba plynného chlóru či chlóru v roztoku pomocí elektrolýzy soli mimo bazén a jeho následné dávkování do bazénové vody.
 

Tento způsob desinfekce je nejčastěji používaný ve veřejných provozech, kde jsou maximální nároky na kvalitu vody po celou dobu provozu a není možné výrazně ovlivnit skladbu uživatelů bazénu.


Navrhujeme plně automatické dávkovací a měřící systémy jak pro privátní, tak pro veřejné provozy, které po celou dobu automaticky vyhodnocují kvalitu vody a v závislosti na jejím znečištění automaticky dávkují potřebné chemikálie.
 

Požadavky na kvalitu bazénové vody jsou stanoveny ve vyhlášce Ministerstva Zdravotnictví č. 135/2004. Hodnoty, stanovené touto vyhláškou, je ve veřejných provozech nutno dodržovat, ale pomocí našich automatů je to snadné. V privátních provozech, kde se návštěva z hygieny obvykle očekávat nedá je sice znečištění bazénu obvykle nižší, ale jakmile se problém objeví, je nutno ho likvidovat již v zárodku, což je bez průběžné kontroly velmi obtížné.
 


Pro veřejné provozy realizujeme též malé chlorovny, chlorová hospodářství a dodáváme zařízení na elektrolýzu soli.

 

 


projekty

Produkty

Nabídka bazénů, bazénových technologií, vodních atrakcí či dodávek v oblasti wellness je v našem podání prakticky neomezená. Jsme připraveni realizovat pro naše zákazníky téměř jakoukoliv představu, která je odrazem našich dlouholetých zkušeností. Jsme připraveni Vám vyjít plně vstříc od nejjednodušších řešení a konstrukcí v privátní sféře až po komplikované celky největších vodních parků a veřejných koupališť nebo lázeňských provozů.

více zde
projekty

Projekční služby

Nejsme pouze realizační a dodavatelskou společností, ale naším klientům poskytujeme kompletní projekční služby v oblasti dodávek. Naše vlastní projekční oddělení je schopno naplnit Vaše představy o zvoleném řešení. Technickou stránku projektu připravíme zodpovědně do podoby, kterou potřebujete ke zdárnému provedení díla. Od fáze studie, přes dokumentace jednotlivých stupňů řízení vedoucích ke stavebnímu povolení až po zpracování provozních řádů již dokončeného díla.

více zde
projekty

Servis

Od začátku našeho působení na trhu nabízíme kvalitní služby v oblasti servisu bazénů a bazénových technologií na té nejvyšší úrovni vč. servisu whirlpoolů a vodních atrakcí. Naše dlouholeté zkušenosti nás řadí na absolutní špičku v servisních službách v této oblasti. Jsme schopni Vám nabídnout servis záruční, pozáruční a stejně tak servis na zařízení, které jsme Vám nedodali. Naši servisní specialisté Vám rovněž ochotně a s péčí pomohou uvést do stoprocentního stavu technologie, které potřebují úpravu či opravu po neodborném zásahu nebo instalované ne zrovna správným způsobem. Poradenská činnost v této oblasti je samozřejmostí.

více zde