CZ

sofial sofial
loga loga loga loga loga loga

Filtrace

Pro filtraci bazénové vody navrhujeme a v našich aplikacích používáme standardní koagulační filtraci na pískových filtrech. Používáme kvalitní laminátové a nerezové filtry od renomovaných výrobců (Německo, Španělsko), které jsou výrazně kvalitnější než pro privátní bazény standardně používané polypropylenové filtry. Tyto filtry odolávají vyšším provozním tlakům a teplotám, takže se hodí i pro náročnější aplikace.Jako filtrační náplň standardně používáme filtrační písek o několika frakcích. Pro zkvalitnění účinku filtrace je pro některé aplikace používáno křemičité sklo AFM, speciální filtrační náplň Behnckelit, pemza, antracit apod. Tyto materiály jsou velmi trvanlivé a zajistí vyšší filtrační efekt. Pro speciální aplikace je možno použít i zeolit či aktivní uhlí. Pro jejich užití je však nutná hlubší znalost problematiky, neboť je velmi snadné jejich efekt v okamžiku zničit nesprávnou aplikací.
Pro cirkulaci bazénové vody a atrakce používáme kvalitní výrobky renomovaných výrobců (Speck, Herborner Pumpen...), čímž je zaručena vysoká trvanlivost při zachování garantovaných parametrů po celou dobu životnosti.Bazénové vodě rozumíme a jsme připraveni pro Vás navrhnout nejvhodnější řešení...

 


projekty

Produkty

Nabídka bazénů, bazénových technologií, vodních atrakcí či dodávek v oblasti wellness je v našem podání prakticky neomezená. Jsme připraveni realizovat pro naše zákazníky téměř jakoukoliv představu, která je odrazem našich dlouholetých zkušeností. Jsme připraveni Vám vyjít plně vstříc od nejjednodušších řešení a konstrukcí v privátní sféře až po komplikované celky největších vodních parků a veřejných koupališť nebo lázeňských provozů.

více zde
projekty

Projekční služby

Nejsme pouze realizační a dodavatelskou společností, ale naším klientům poskytujeme kompletní projekční služby v oblasti dodávek. Naše vlastní projekční oddělení je schopno naplnit Vaše představy o zvoleném řešení. Technickou stránku projektu připravíme zodpovědně do podoby, kterou potřebujete ke zdárnému provedení díla. Od fáze studie, přes dokumentace jednotlivých stupňů řízení vedoucích ke stavebnímu povolení až po zpracování provozních řádů již dokončeného díla.

více zde
projekty

Servis

Od začátku našeho působení na trhu nabízíme kvalitní služby v oblasti servisu bazénů a bazénových technologií na té nejvyšší úrovni vč. servisu whirlpoolů a vodních atrakcí. Naše dlouholeté zkušenosti nás řadí na absolutní špičku v servisních službách v této oblasti. Jsme schopni Vám nabídnout servis záruční, pozáruční a stejně tak servis na zařízení, které jsme Vám nedodali. Naši servisní specialisté Vám rovněž ochotně a s péčí pomohou uvést do stoprocentního stavu technologie, které potřebují úpravu či opravu po neodborném zásahu nebo instalované ne zrovna správným způsobem. Poradenská činnost v této oblasti je samozřejmostí.

více zde