CZ

sofial sofial
loga loga loga loga loga loga

EXPO MILANO 2015

Datum 11.06.2014

EXPO MILANO 2015

Téma další světové výstavy zní „Potraviny pro planetu, energie pro život“ a k tomuto tématu bezpochyby a neodmyslitelně patří voda. V našem projekčním oddělení dokončujeme přípravy podkladů pro výrobu a dodávku bazénové technologie pro český pavilon na světovou výstavu, která se bude konat v Miláně v roce 2015. Jsme samozřejmě pyšní na to, že naše znalosti a zkušenosti můžeme prezentovat v rámci tak významné akce a přispět tak k pozitivnímu působení a vnímání prezentace celé České republiky. Dodávka a instalace, které by měly proběhnout na přelomu let 2014/2015 budou obsahovat nejen bazénovou technologii, ale rovněž atrakce, osvětlení a propojení interaktivních uměleckých děl, která budou s naší instalací spjata. 

projekty

Produkty

Nabídka bazénů, bazénových technologií, vodních atrakcí či dodávek v oblasti wellness je v našem podání prakticky neomezená. Jsme připraveni realizovat pro naše zákazníky téměř jakoukoliv představu, která je odrazem našich dlouholetých zkušeností. Jsme připraveni Vám vyjít plně vstříc od nejjednodušších řešení a konstrukcí v privátní sféře až po komplikované celky největších vodních parků a veřejných koupališť nebo lázeňských provozů.

více zde
projekty

Projekční služby

Nejsme pouze realizační a dodavatelskou společností, ale naším klientům poskytujeme kompletní projekční služby v oblasti dodávek. Naše vlastní projekční oddělení je schopno naplnit Vaše představy o zvoleném řešení. Technickou stránku projektu připravíme zodpovědně do podoby, kterou potřebujete ke zdárnému provedení díla. Od fáze studie, přes dokumentace jednotlivých stupňů řízení vedoucích ke stavebnímu povolení až po zpracování provozních řádů již dokončeného díla.

více zde
projekty

Servis

Od začátku našeho působení na trhu nabízíme kvalitní služby v oblasti servisu bazénů a bazénových technologií na té nejvyšší úrovni vč. servisu whirlpoolů a vodních atrakcí. Naše dlouholeté zkušenosti nás řadí na absolutní špičku v servisních službách v této oblasti. Jsme schopni Vám nabídnout servis záruční, pozáruční a stejně tak servis na zařízení, které jsme Vám nedodali. Naši servisní specialisté Vám rovněž ochotně a s péčí pomohou uvést do stoprocentního stavu technologie, které potřebují úpravu či opravu po neodborném zásahu nebo instalované ne zrovna správným způsobem. Poradenská činnost v této oblasti je samozřejmostí.

více zde