CZ

sofial sofial
loga loga loga loga loga loga

Sdělení pro obchodní partnery

Datum 10.02.2017

Sdělení pro obchodní partnery

Vážení obchodní partneři,

z důvodu protiprávního nekalosoutěžního jednání byl zbaven funkce pan Ing. Jaromír Kafka, a ukončen pracovní poměr pana Ing. Jaroslava Krutského, bývalého finančního ředitele společnosti. Oba se tohoto jednání dopouštěli ve spolupráci se společnosti Lacus Technology s.r.o, IČ 05617791 a AKVAHELP METAL spol. s r.o. IČ 25870084, kdy soustavně a systematicky podvodným a klamavým jednáním navozovali při obchodních jednáních s našimi zákazníky dojem o nestabilní situaci v naší společnosti a možná i o propojení či obchodní provázanosti naší společnosti s oběma společnostmi.

 

Tento dojem byl u našich zákazníků vyvoláván záměrným jednáním pana Ing. Kafky a/nebo pana Ing. Krutského případně dalších spolupracujících osob, tak, aby jednotlivé zakázky byly v současné fázi bez našeho vědomí přesměrovány na společnost Lacus Technology s.r.o. následně i touto společností realizovány. Jednání pana Ing. Jaromíra Kafky a pana Ing. Jaroslava Krutského bylo a je tedy zcela účelové a manipulativní, čemuž napovídá i účelové založení společnosti s minimálním základním kapitálem zcela bez historie.

 

Dovolujeme si Vás informovat a zdůraznit, že naše společnost SPORTAKCENT spol. s.r.o. se společností Lacus Technology s.r.o. ani AKVAHELP METAL spol. s r.o. nespolupracuje a od jejich veškeré činnosti se distancuje.

 

Rovněž považujeme za důležité uvést, že protiprávní jednání výše uvedených osob nebudeme v žádném případě tolerovat a budeme se proti němu důsledně bránit všemi dostupnými právními prostředky. K tomu uvádíme, že již byly zahájeny příslušné kroky k oznámení protiprávního jednání výše uvedených osob orgánům činným v trestním řízení. Cílem výše uvedeného je nejenom snaha bránit práva a dobrou pověst naší společnosti, našich obchodních partnerů a zákazníků, ale také snaha přispět k zajištění poctivého jednání v obchodních vztazích a zamezení protiprávního jednání, které podkopává důvěru na trhu.

 

Ing. Stanislav Pavel, MBA

jednatel společnosti Sportakcent spol. s.r.o.

 

projekty

Produkty

Nabídka bazénů, bazénových technologií, vodních atrakcí či dodávek v oblasti wellness je v našem podání prakticky neomezená. Jsme připraveni realizovat pro naše zákazníky téměř jakoukoliv představu, která je odrazem našich dlouholetých zkušeností. Jsme připraveni Vám vyjít plně vstříc od nejjednodušších řešení a konstrukcí v privátní sféře až po komplikované celky největších vodních parků a veřejných koupališť nebo lázeňských provozů.

více zde
projekty

Projekční služby

Nejsme pouze realizační a dodavatelskou společností, ale naším klientům poskytujeme kompletní projekční služby v oblasti dodávek. Naše vlastní projekční oddělení je schopno naplnit Vaše představy o zvoleném řešení. Technickou stránku projektu připravíme zodpovědně do podoby, kterou potřebujete ke zdárnému provedení díla. Od fáze studie, přes dokumentace jednotlivých stupňů řízení vedoucích ke stavebnímu povolení až po zpracování provozních řádů již dokončeného díla.

více zde
projekty

Servis

Od začátku našeho působení na trhu nabízíme kvalitní služby v oblasti servisu bazénů a bazénových technologií na té nejvyšší úrovni vč. servisu whirlpoolů a vodních atrakcí. Naše dlouholeté zkušenosti nás řadí na absolutní špičku v servisních službách v této oblasti. Jsme schopni Vám nabídnout servis záruční, pozáruční a stejně tak servis na zařízení, které jsme Vám nedodali. Naši servisní specialisté Vám rovněž ochotně a s péčí pomohou uvést do stoprocentního stavu technologie, které potřebují úpravu či opravu po neodborném zásahu nebo instalované ne zrovna správným způsobem. Poradenská činnost v této oblasti je samozřejmostí.

více zde