CZ

sofial sofial
loga loga loga loga loga loga

O nás

Společnost Sportakcent spol. s r.o. byla založena v roce 1991 a za dobu svého trvání na českém trhu se podílí velkou měrou na realizaci bazénového programu vč. příslušných volnočasových a wellness programů.
 

Veškeré návrhy a realizace respektují české a evropské normy i přísná ekonomická hlediska při vysoké technické, estetické a architektonické úrovni. Jako doplněk relaxačních center a aquaparků společnost Sportakcent dodává sauny, parní lázně, whirlpooly a masážní vany, tobogány a skluzavky, vodní atrakce, wellness program a vybavení pro fitness.
 

V oblasti soukromých bazénů se v převážné míře soustřeďuje naše společnost na klasické bazény z tradičních materiálů, nejrůznějších tvarů a barevného ladění a klade důraz zejména na kvalitní design a špičkovou techniku vybavení vč. moderních technologických zařízení jakými jsou např. UV zářiče, moderní technologie ozonizace a bezchlórová úprava vody a na nápaditá a originální řešení.
 

V oblasti lázeňských, rehabilitačních a nemocničních bazénů za dobu existence firmy byly realizovány desítky bazénů např. v Karlových Varech, Františkových Lázních, Mariánských Lázních, Poděbradech, Jáchymově, Třeboni atd. V oblasti velkých veřejných provozů má firma Sportakcent desítky realizací, a to jak ve výstavbě úpraven vod, rekonstrukcí, či vybavením vodními atrakcemi. Součástí celé nabídky je i plný servis, vlastní projekce, poradenská činnost.
 

Největší realizací společnosti od začátku jejího trvání je Aquapalace Čestlice. Firma Sportakcent spol. s r.o. navrhla a realizovala do dnešní doby desítky tobogánů a skluzavek, jak ze zahraničních komponentů, tak z vlastních dílů, na které má své výrobny.
 

Všechny bazény jsou vždy tvořeny dle individuálních požadavků zadavatele, tedy investora, architekta, projektanta či stavební firmy. Na vlastním bazénu se firma Sportakcent spol. s r.o. podílí jak na projekčním zpracování, tak na realizaci. Ve svém programu má firma i bazény klasického provedení - z akrylu, laminátu nebo např. kompozitové bazény s keramickou vložkou a v posledních letech hojně žádané celonerezové bazény. Jedná se vždy o bazény plně zabudované a to jak kryté, tak otevřené. Pokud se jedná o železobetonové bazény s obkladem, buď klasickým keramickým, nebo skleněnou mozaikou, spolupracuje naše společnost vždy se specializovanými stavebními firmami.
 

Společnost Sportakcent spol. s r.o. je certifikována dle standardu ISO 9001:2008. Dne 3. července 2003 obdržela naše společnost certifikát systému řízení jakosti od mezinárodní společnosti Intertek. Podle tohoto dokumentu je společnost Sportakcent spol. s r.o. certifikována dle standardu EN ISO 9001:2008.
 

Certifikát číslo QMS 24188-03 obdržela společnost Sportakcent spol. s r.o. na základě výsledků certifikačního auditu prováděného ve dnech 21. a 22. května 2003 certifikačním orgánem Intertek.
 

Podle tohoto dokumentu je společnost certifikována dle standardu EN ISO 9001:2008 v tomto rozsahu činnosti: projekce, výroba prodej a servis bazénových technologií pro rodinné, hotelové, školní, rehabilitační a veřejné bazény a aquaparky. 
 

Obdržení certifikátu je významným krokem naší společnosti ve smyslu zvyšování kvality služeb. Je to potvrzením, že všechny projekty a činnosti společnosti jsou na úrovni mezinárodních standardů. Věnujeme trvalou pozornost zlepšování vnitřních řídících a pracovních procesů firmy, což se samozřejmě odráží ve vyšší kvalitě našich výstupů směrem k zákazníkům.“
 

V roce 2013 byla společnost SPORTAKCENT začleněna do české investiční skupiny PERSEUS Group. Tímto krokem společnost Sportakcent získala silné technologické a finanční zázemí pro své budoucí obchodní aktivity na domácím i zahraničním trhu.
 

Jsme členy těchto asociací: 

 


 


projekty

Produkty

Nabídka bazénů, bazénových technologií, vodních atrakcí či dodávek v oblasti wellness je v našem podání prakticky neomezená. Jsme připraveni realizovat pro naše zákazníky téměř jakoukoliv představu, která je odrazem našich dlouholetých zkušeností. Jsme připraveni Vám vyjít plně vstříc od nejjednodušších řešení a konstrukcí v privátní sféře až po komplikované celky největších vodních parků a veřejných koupališť nebo lázeňských provozů.

více zde
projekty

Projekční služby

Nejsme pouze realizační a dodavatelskou společností, ale naším klientům poskytujeme kompletní projekční služby v oblasti dodávek. Naše vlastní projekční oddělení je schopno naplnit Vaše představy o zvoleném řešení. Technickou stránku projektu připravíme zodpovědně do podoby, kterou potřebujete ke zdárnému provedení díla. Od fáze studie, přes dokumentace jednotlivých stupňů řízení vedoucích ke stavebnímu povolení až po zpracování provozních řádů již dokončeného díla.

více zde
projekty

Servis

Od začátku našeho působení na trhu nabízíme kvalitní služby v oblasti servisu bazénů a bazénových technologií na té nejvyšší úrovni vč. servisu whirlpoolů a vodních atrakcí. Naše dlouholeté zkušenosti nás řadí na absolutní špičku v servisních službách v této oblasti. Jsme schopni Vám nabídnout servis záruční, pozáruční a stejně tak servis na zařízení, které jsme Vám nedodali. Naši servisní specialisté Vám rovněž ochotně a s péčí pomohou uvést do stoprocentního stavu technologie, které potřebují úpravu či opravu po neodborném zásahu nebo instalované ne zrovna správným způsobem. Poradenská činnost v této oblasti je samozřejmostí.

více zde