CZ

sofial sofial
loga loga loga loga loga loga

Ozón

Desinfekce dávkováním ozónu je užívána jako doplňkový způsob desinfekce. Jedná se o naprosto nejúčinnější desinfekci pro nepřekonatelnou oxidační schopnost ozónu. S tou souvisí i technologické náležitosti, které je nutné pro jeho správnou funkci dodržet.

Pro  privátní  provozy se používá tzv. měkká ozonizace, kdy do vody je dávkován ozón v nízké koncentraci. Výkon ozongenerátoru se pohybuje do cca 2-4 g/ozónu za hodinu.

Pro veřejné provozy je možno využít plné ozonizace s výkonem ozongenerátoru od cca 80 g/ozónu za hodinu. Zbytkový ozón, který by se pak mohl dostat do bazénu, je nutno likvidovat. To je možné buď pomocí aktivního uhlí, nebo UV záření.

Rozdíl ve výsledném efektu i v pořizovacích nákladech výše popsaných technologií je propastný, ale i při měkké ozonizaci je pozitivní vliv na provoz znát a investiční náklady jsou přijatelné. Se všemi aspekty užití Vás rádi seznámíme v našem obchodním a poradenském centru.

Desinfekce pomocí ozónu či UV nesmí chybět na žádném moderním provozu.


projekty

Produkty

Nabídka bazénů, bazénových technologií, vodních atrakcí či dodávek v oblasti wellness je v našem podání prakticky neomezená. Jsme připraveni realizovat pro naše zákazníky téměř jakoukoliv představu, která je odrazem našich dlouholetých zkušeností. Jsme připraveni Vám vyjít plně vstříc od nejjednodušších řešení a konstrukcí v privátní sféře až po komplikované celky největších vodních parků a veřejných koupališť nebo lázeňských provozů.

více zde
projekty

Projekční služby

Nejsme pouze realizační a dodavatelskou společností, ale naším klientům poskytujeme kompletní projekční služby v oblasti dodávek. Naše vlastní projekční oddělení je schopno naplnit Vaše představy o zvoleném řešení. Technickou stránku projektu připravíme zodpovědně do podoby, kterou potřebujete ke zdárnému provedení díla. Od fáze studie, přes dokumentace jednotlivých stupňů řízení vedoucích ke stavebnímu povolení až po zpracování provozních řádů již dokončeného díla.

více zde
projekty

Servis

Od začátku našeho působení na trhu nabízíme kvalitní služby v oblasti servisu bazénů a bazénových technologií na té nejvyšší úrovni vč. servisu whirlpoolů a vodních atrakcí. Naše dlouholeté zkušenosti nás řadí na absolutní špičku v servisních službách v této oblasti. Jsme schopni Vám nabídnout servis záruční, pozáruční a stejně tak servis na zařízení, které jsme Vám nedodali. Naši servisní specialisté Vám rovněž ochotně a s péčí pomohou uvést do stoprocentního stavu technologie, které potřebují úpravu či opravu po neodborném zásahu nebo instalované ne zrovna správným způsobem. Poradenská činnost v této oblasti je samozřejmostí.

více zde