CZ

sofial sofial
loga loga loga loga loga loga

Projekční služby

Společnost Sportakcent je nejen dodavatelskou, ale i projektovou a konzultační organizací, poskytující služby v oboru stavebnictví od konzultací, úvodních studií až po realizační projekty a dokumentaci skutečného provedení. Převážná většina prací je vykonávána kmenovými pracovníky firmy, speciální práce jsou kooperovány s týmem osvědčených externích spolupracovníků.projekceProjektová činnost je zaměřena na pozemní stavby, a to především na stavby spojené s bazény či bazénovými provozy. Projekty vznikají dle našich návrhů, případně za spolupráce s renomovanými architekty, dle požadavků zákazníka či architekta.
Náš projektový ateliér se specializuje na:

 

  • Veřejná koupaliště
  • Veřejné kryté bazény a aquaparky
  • Návrh rekonstrukcí a studie nových koupališť
  • Návrhy privátních bazénů a řešení
  • Tobogány a skluzavky vč. podpůrných konstrukcí
  • Speciální vodná atrakceVe spolupráci s architekty jsme navrhli i velké množství soukromých bazénů - krytých i pouze pro letní využití. Za dobu existence firmy jsme navrhli (a z velké části i realizovali) více než 800 bazénů a bazénových technologií.

 

 


projekty

Produkty

Nabídka bazénů, bazénových technologií, vodních atrakcí či dodávek v oblasti wellness je v našem podání prakticky neomezená. Jsme připraveni realizovat pro naše zákazníky téměř jakoukoliv představu, která je odrazem našich dlouholetých zkušeností. Jsme připraveni Vám vyjít plně vstříc od nejjednodušších řešení a konstrukcí v privátní sféře až po komplikované celky největších vodních parků a veřejných koupališť nebo lázeňských provozů.

více zde
projekty

Projekční služby

Nejsme pouze realizační a dodavatelskou společností, ale naším klientům poskytujeme kompletní projekční služby v oblasti dodávek. Naše vlastní projekční oddělení je schopno naplnit Vaše představy o zvoleném řešení. Technickou stránku projektu připravíme zodpovědně do podoby, kterou potřebujete ke zdárnému provedení díla. Od fáze studie, přes dokumentace jednotlivých stupňů řízení vedoucích ke stavebnímu povolení až po zpracování provozních řádů již dokončeného díla.

více zde
projekty

Servis

Od začátku našeho působení na trhu nabízíme kvalitní služby v oblasti servisu bazénů a bazénových technologií na té nejvyšší úrovni vč. servisu whirlpoolů a vodních atrakcí. Naše dlouholeté zkušenosti nás řadí na absolutní špičku v servisních službách v této oblasti. Jsme schopni Vám nabídnout servis záruční, pozáruční a stejně tak servis na zařízení, které jsme Vám nedodali. Naši servisní specialisté Vám rovněž ochotně a s péčí pomohou uvést do stoprocentního stavu technologie, které potřebují úpravu či opravu po neodborném zásahu nebo instalované ne zrovna správným způsobem. Poradenská činnost v této oblasti je samozřejmostí.

více zde