CZ

sofial sofial
loga loga loga loga loga loga

Servis

Každé složitější technologie, mezi něž technologie bazénové jistě patří, nutně vyžadují pravidelné kontroly a údržbu. Čištění záchytných košů nečistot, seřizování automatik chemického hospodářství, praní filtrů a mnohé jiné činnosti jsou pro správnou funkci této technologie nezbytné.

Naše společnost nabízí záruční i pozáruční servis na námi dodané technologie. Pro větší pohodlí uživatele nabízíme také nadstandardní službu tzv. "pravidelný servis", kdy se staráme o správnou funkci Vaší bazénové technologie dlouhodobě v předem dohodnutých časových intervalech a rozsahu prací.

Pro všechny námi dodané bazény vypracováváme podrobné provozní řády, takže o bazén je schopen se starat každý průměrně zručný uživatel.

Zpracováváme i komplexní provozní řády pro provoz zařízení a obsluhu strojního vybavení úpraven.
Náš servisní tým je schopen reagovat na vaše telefonické či elektronické požadavky standardně do 48hodin v pracovních dnech. V naléhavých případech lze projednat i kratší termín pro nástup technika.

 Mezi naše běžně nabízené služby patří:
 

  • Záruční i pozáruční servis
  • Pravidelný servis bazénu a zařízení
  • Zazimování a odzimování bazénu
  • Dodávku bazénové chemie
  • Rozběh technologie po delší odstávce
  • Čištění bazénu a technologie
  • Mnoho dalších úkonů, které majitel či provozovatel bazénu požaduje a potřebuje

projekty

Produkty

Nabídka bazénů, bazénových technologií, vodních atrakcí či dodávek v oblasti wellness je v našem podání prakticky neomezená. Jsme připraveni realizovat pro naše zákazníky téměř jakoukoliv představu, která je odrazem našich dlouholetých zkušeností. Jsme připraveni Vám vyjít plně vstříc od nejjednodušších řešení a konstrukcí v privátní sféře až po komplikované celky největších vodních parků a veřejných koupališť nebo lázeňských provozů.

více zde
projekty

Projekční služby

Nejsme pouze realizační a dodavatelskou společností, ale naším klientům poskytujeme kompletní projekční služby v oblasti dodávek. Naše vlastní projekční oddělení je schopno naplnit Vaše představy o zvoleném řešení. Technickou stránku projektu připravíme zodpovědně do podoby, kterou potřebujete ke zdárnému provedení díla. Od fáze studie, přes dokumentace jednotlivých stupňů řízení vedoucích ke stavebnímu povolení až po zpracování provozních řádů již dokončeného díla.

více zde
projekty

Servis

Od začátku našeho působení na trhu nabízíme kvalitní služby v oblasti servisu bazénů a bazénových technologií na té nejvyšší úrovni vč. servisu whirlpoolů a vodních atrakcí. Naše dlouholeté zkušenosti nás řadí na absolutní špičku v servisních službách v této oblasti. Jsme schopni Vám nabídnout servis záruční, pozáruční a stejně tak servis na zařízení, které jsme Vám nedodali. Naši servisní specialisté Vám rovněž ochotně a s péčí pomohou uvést do stoprocentního stavu technologie, které potřebují úpravu či opravu po neodborném zásahu nebo instalované ne zrovna správným způsobem. Poradenská činnost v této oblasti je samozřejmostí.

více zde