CZ

sofial sofial
loga loga loga loga loga loga

Slaná voda

Použití slané vody v bazénech vlastně není samostatná kapitola, protože i zde se de facto jedná o desinfekci pomocí chlóru. Rozdíl je však v jeho přípravě. Chlór pro desinfekci vody se získává rozkladem soli NaCl přímo v bazénové vodě pomocí elektrolýzy.
 

Tento způsob desinfekce je nejčastěji používaný v menších provozech, neboť výroba chlóru elektrolýzou nedokáže (při standardním provedení) rychle reagovat na velké výkyvy ve znečištění vody. I u tohoto způsobu desinfekce je důležité hlídat koncentraci takto vyrobeného chlóru v bazénové vodě a chloraci spouštět pouze v případě zvýšené potřeby. Kontinuální výroba bez zpětné kontroly tak, jak je v mnoha případech navrhována nedokáže reagovat na zvýšené znečištění a pokrýt nárazové zvýšení potřeby zvětšeným výkonem.
 

Slaná voda je v současné době velmi módní a její nepříjemné vlivy je možné ve stádiu návrhu efektivně eliminovat. Oproti standardní chlórové desinfekci jsou vyšší provozní náklady, avšak nikoliv výrazně.
 

I pro tento způsob desinfekce máme k dispozici automatické systémy, které po celou dobu automaticky vyhodnocují kvalitu vody a v závislosti na jejím znečištění automaticky reagují.
 

Bazénové vodě rozumíme a jsme připraveni pro Vás vytvořit nejvhodnější řešení...

 


projekty

Produkty

Nabídka bazénů, bazénových technologií, vodních atrakcí či dodávek v oblasti wellness je v našem podání prakticky neomezená. Jsme připraveni realizovat pro naše zákazníky téměř jakoukoliv představu, která je odrazem našich dlouholetých zkušeností. Jsme připraveni Vám vyjít plně vstříc od nejjednodušších řešení a konstrukcí v privátní sféře až po komplikované celky největších vodních parků a veřejných koupališť nebo lázeňských provozů.

více zde
projekty

Projekční služby

Nejsme pouze realizační a dodavatelskou společností, ale naším klientům poskytujeme kompletní projekční služby v oblasti dodávek. Naše vlastní projekční oddělení je schopno naplnit Vaše představy o zvoleném řešení. Technickou stránku projektu připravíme zodpovědně do podoby, kterou potřebujete ke zdárnému provedení díla. Od fáze studie, přes dokumentace jednotlivých stupňů řízení vedoucích ke stavebnímu povolení až po zpracování provozních řádů již dokončeného díla.

více zde
projekty

Servis

Od začátku našeho působení na trhu nabízíme kvalitní služby v oblasti servisu bazénů a bazénových technologií na té nejvyšší úrovni vč. servisu whirlpoolů a vodních atrakcí. Naše dlouholeté zkušenosti nás řadí na absolutní špičku v servisních službách v této oblasti. Jsme schopni Vám nabídnout servis záruční, pozáruční a stejně tak servis na zařízení, které jsme Vám nedodali. Naši servisní specialisté Vám rovněž ochotně a s péčí pomohou uvést do stoprocentního stavu technologie, které potřebují úpravu či opravu po neodborném zásahu nebo instalované ne zrovna správným způsobem. Poradenská činnost v této oblasti je samozřejmostí.

více zde