CZ

sofial sofial
loga loga loga loga loga loga

Tobogány a skluzavky

Naše společnost navrhuje, dodává a realizuje všechny typy vodních skluzavek a tobogánů. Specializujeme se na konstrukce skluzavek a tobogánů vyšších než dva metry, které podléhají technickým požadavkům na provedení definované ČSN EN 1069, což jsou především:

  • klasické vodní tobogány a tobogány pro jízdu na pneumatikách pro jednoho pasažéra i pro skupinku (až šest osob),
  • přímé široké i vícedráhové skluzavky a skluzavky typ kamikadze,
  • speciální tobogány (Space BOWL, pneumatikový tobogán pro jízdu do kopce, Side WINDER...)


Všechny atrakce tohoto typu se konstruují do vymezeného prostoru, dle požadavků zákazníka či architekta. Barevná škála provedení je nepřeberná. Výběr z našich zajímavějších realizací si můžete prohlédnout v galerii.

Všechny námi dodávané atrakce jsou konstruovány dle českých a evropských norem. Především ČSN EN 1069, ČSN EN 1176 a jsou certifikovány ve smyslu § 10 zákona č. 22/1997 Sb., o technických požadavcích na výrobky s prokázáním shody s požadavky ve smyslu NV č. 78/1999, NV č. 323/2000, a NV č. 329/2002 Sb.


projekty

Produkty

Nabídka bazénů, bazénových technologií, vodních atrakcí či dodávek v oblasti wellness je v našem podání prakticky neomezená. Jsme připraveni realizovat pro naše zákazníky téměř jakoukoliv představu, která je odrazem našich dlouholetých zkušeností. Jsme připraveni Vám vyjít plně vstříc od nejjednodušších řešení a konstrukcí v privátní sféře až po komplikované celky největších vodních parků a veřejných koupališť nebo lázeňských provozů.

více zde
projekty

Projekční služby

Nejsme pouze realizační a dodavatelskou společností, ale naším klientům poskytujeme kompletní projekční služby v oblasti dodávek. Naše vlastní projekční oddělení je schopno naplnit Vaše představy o zvoleném řešení. Technickou stránku projektu připravíme zodpovědně do podoby, kterou potřebujete ke zdárnému provedení díla. Od fáze studie, přes dokumentace jednotlivých stupňů řízení vedoucích ke stavebnímu povolení až po zpracování provozních řádů již dokončeného díla.

více zde
projekty

Servis

Od začátku našeho působení na trhu nabízíme kvalitní služby v oblasti servisu bazénů a bazénových technologií na té nejvyšší úrovni vč. servisu whirlpoolů a vodních atrakcí. Naše dlouholeté zkušenosti nás řadí na absolutní špičku v servisních službách v této oblasti. Jsme schopni Vám nabídnout servis záruční, pozáruční a stejně tak servis na zařízení, které jsme Vám nedodali. Naši servisní specialisté Vám rovněž ochotně a s péčí pomohou uvést do stoprocentního stavu technologie, které potřebují úpravu či opravu po neodborném zásahu nebo instalované ne zrovna správným způsobem. Poradenská činnost v této oblasti je samozřejmostí.

více zde