CZ

sofial sofial
loga loga loga loga loga loga

Vodní atrakce

K zatraktivnění Vašich vodních areálů, bazénů, koupališť a rekreačních ploch nabízíme nejrůznější sestavy vodních tobogánů a spirálových skluzavek. Vzhledem k možnosti vybírání poplatků za jejich použití jsou tato zařízení zisková a pomohou zvýšit přitažlivost i návštěvnost Vašeho areálu.VODNÍ HŘIBYVodní hřib, který sestává z horního "klobouku" a středového nosného sloupu dává možnost masáží padající vodou. Technické provedení je takové, že v prostoru mimo bazén je čerpadlo, které bere vodu z bazénu a středním nosným sloupem vodního hřibu vodu tlačí na horní plochu, odkud voda volně stéká a padá zpět do bazénu.
CHRLIČE VODYDalší atrakce sloužící k intenzívní masáži těla. Chrlič je proveden v nerezu a napojen na čerpadlo, které čerpá bazénovou vodu a vytváří mohutný vodní paprsek, či clonu.
PROTIPROUDOVÉ PLAVÁNÍ


VODNÍ MASÁŽ

Tato zařízení lze zabudovat do dna nebo stěn bazénů a to jak v části upravené po sezení, tak ve svislých stěnách s různou výškou osazení trysek, čímž lze promasírovat celé tělo. Zařízení má samostatné cirkulační čerpadlo s potřebným výkonem pro intenzívní podvodní masáž. Hodí se jak pro rodinné, tak veřejné bazény.
VZDUCHOVÁ MASÁŽBývá umístěna ve dně bazénu. Tryskovým systémem nebo roštem vystupují vzduchové bubliny. Vzduch (případně temperovaný) příjemně promasíruje celé tělo. Na hladině pak vytvoří načechranou vodní čepici k intenzivní masáži
MASÁŽNÍ LŮŽKAJsou tvořena nerezovými profily s dírkami tvarovanými pro polohy v leže. Masáž se provádí tlakovým vzduchem případně s temperací. Jsou velmi oblíbeným doplňkem všech typů bazénů, zejména jejich relaxačních částí.
UMĚLÉ VLNOBITÍJsou doplňkem velkých aquaparků. Zdrojem rozvlnění hladiny jsou buď pneumatické systémy, nebo tzv. skákající míče.
KANÁLY S DIVOKOU VODOUJsou uměle vytvořená koryta se silně proudící vodou sloužící k plavání protiproudu, případně k masáži. projekty

Produkty

Nabídka bazénů, bazénových technologií, vodních atrakcí či dodávek v oblasti wellness je v našem podání prakticky neomezená. Jsme připraveni realizovat pro naše zákazníky téměř jakoukoliv představu, která je odrazem našich dlouholetých zkušeností. Jsme připraveni Vám vyjít plně vstříc od nejjednodušších řešení a konstrukcí v privátní sféře až po komplikované celky největších vodních parků a veřejných koupališť nebo lázeňských provozů.

více zde
projekty

Projekční služby

Nejsme pouze realizační a dodavatelskou společností, ale naším klientům poskytujeme kompletní projekční služby v oblasti dodávek. Naše vlastní projekční oddělení je schopno naplnit Vaše představy o zvoleném řešení. Technickou stránku projektu připravíme zodpovědně do podoby, kterou potřebujete ke zdárnému provedení díla. Od fáze studie, přes dokumentace jednotlivých stupňů řízení vedoucích ke stavebnímu povolení až po zpracování provozních řádů již dokončeného díla.

více zde
projekty

Servis

Od začátku našeho působení na trhu nabízíme kvalitní služby v oblasti servisu bazénů a bazénových technologií na té nejvyšší úrovni vč. servisu whirlpoolů a vodních atrakcí. Naše dlouholeté zkušenosti nás řadí na absolutní špičku v servisních službách v této oblasti. Jsme schopni Vám nabídnout servis záruční, pozáruční a stejně tak servis na zařízení, které jsme Vám nedodali. Naši servisní specialisté Vám rovněž ochotně a s péčí pomohou uvést do stoprocentního stavu technologie, které potřebují úpravu či opravu po neodborném zásahu nebo instalované ne zrovna správným způsobem. Poradenská činnost v této oblasti je samozřejmostí.

více zde