CZ

sofial sofial
loga loga loga loga loga loga

Wellness

Wellness je sám osobě velice široký pojem, v podstatě se jedná o důležitý prvek v péči o tělo i duši, a to zejména v dnešní, jinak velice hektické době, plné stresů a zátěže pro lidský organizmus. Všechno, co člověk podnikne pro to, aby načerpal síly, odpočinul si a relaxoval, najde v mnoha typech suchých klasických saun, biosaun i infrakabin, v parních lázních římských a tureckých, za využití aromaterapie i světelné terapie. V mnoha typech kabin lze projít tropickými či přívalovými dešti, mlhovou lázní, absolvovat Kneippovy lázně, solné a mořské lázně a ochladit se například ledovou tříští. V této oblasti lze splnit všechny požadavky našich zákazníků, a pokud jde o konkrétní případy, navrhujeme konzultovat požadavky s našimi specialisty.


Galerie

Prohlédněte si některé z našich wellness produktů v galerii wellness.


Sauny

Finské přísloví: V sauně slzy oschnou a žluč roztaje.

Společnost Sportakcent Praha rozšířila svoji nabídku sortimentu a v oblasti saun nabízí širokou škálu od malých rodinných pro 1-4 osoby až po velké veřejné, hotelové aj. Sauny jsou sestavovány z panelů z materiálů např. topol, severský smrk, Hemlock, cedr, olše a interiér převážně z Abachi.

Do saun jsou dodávána tuzemská nebo finská elektrická topidla od 3,3 kW až do 26 kW s programovatelným ovládáním (časový spínač, nastavení teploty, příp. s vyvíječem páry) podle kapacity sauny, vč. osvětlení a veškeré elektroinstalace. Kromě základního vybavení sauny je možno objednat další doplňky jako saunové hodiny, vlhkoměry, teploměry, voňavé esence, kartáče apod., luxusnější sauny lze opatřit oknem a celoskleněnými dveřmi z kouřového skla, osvětlením buď formou hvězdného nebe nebo barevného spektra, reproduktory, solné panely apod.


Parní lázně

Parní kabiny jsou dodávány v typovém provedení s akrylátů pro dvě až jedenáct osob a jsou vybavené vyvíječem páry o výkonu 4,5-14kW podle velikosti kabiny s digitálním programovatelným ovládáním. Pro svěží klima je možno doplnit dávkovačem vonných esencí a soli a systém lze též vybavit automatickým čistícím a desinfekčním zařízením.

Parní lázně je možno provést rovněž stavebně ve stylu např. tureckých nebo římských lázní za použití velké škály obkladů keramikou či skleněnou mozaikou. Lázně jsou vybaveny stejnou technologií jako kabiny akrylátové.

Novým trendem jsou kabiny ze samonosného EPS, který umožní vytvářet různé tvary lavic, stěn stropů, ale i např. fontánek a tento systém lze stejně jako u klasicky stavebně provedené kabiny obkládat keramikou či skleněnou mozaikou.

 


projekty

Produkty

Nabídka bazénů, bazénových technologií, vodních atrakcí či dodávek v oblasti wellness je v našem podání prakticky neomezená. Jsme připraveni realizovat pro naše zákazníky téměř jakoukoliv představu, která je odrazem našich dlouholetých zkušeností. Jsme připraveni Vám vyjít plně vstříc od nejjednodušších řešení a konstrukcí v privátní sféře až po komplikované celky největších vodních parků a veřejných koupališť nebo lázeňských provozů.

více zde
projekty

Projekční služby

Nejsme pouze realizační a dodavatelskou společností, ale naším klientům poskytujeme kompletní projekční služby v oblasti dodávek. Naše vlastní projekční oddělení je schopno naplnit Vaše představy o zvoleném řešení. Technickou stránku projektu připravíme zodpovědně do podoby, kterou potřebujete ke zdárnému provedení díla. Od fáze studie, přes dokumentace jednotlivých stupňů řízení vedoucích ke stavebnímu povolení až po zpracování provozních řádů již dokončeného díla.

více zde
projekty

Servis

Od začátku našeho působení na trhu nabízíme kvalitní služby v oblasti servisu bazénů a bazénových technologií na té nejvyšší úrovni vč. servisu whirlpoolů a vodních atrakcí. Naše dlouholeté zkušenosti nás řadí na absolutní špičku v servisních službách v této oblasti. Jsme schopni Vám nabídnout servis záruční, pozáruční a stejně tak servis na zařízení, které jsme Vám nedodali. Naši servisní specialisté Vám rovněž ochotně a s péčí pomohou uvést do stoprocentního stavu technologie, které potřebují úpravu či opravu po neodborném zásahu nebo instalované ne zrovna správným způsobem. Poradenská činnost v této oblasti je samozřejmostí.

více zde