CZ

sofial sofial
loga loga loga loga loga loga

Zakrývací systémy

Zakrývací systémy slouží především k zamezení úniku tepla a odpařování vody, ať už ve vnějším či vnitřním prostředí. Další funkcí je zabránit volnému znečištění bazénů poletujícím listím, prachem a též jako ochrana při náhodném pádu do bazénu (pes, kočka, malé děti). Široká nabídka technických řešení uspokojí každého zájemce.Roletové systémy - vhodné do interiérových i exteriérových bazénů

 • překryvné plachty s ručním navijákem
 • navíjecí roletové systémy s ručním či el. pohonem
 • možnost dodatečného zakrytí formou lavice, provedení čel i v imitaci kamene
 • několik podvodních řešení pro umístění rolet
 • možnost volby mezi krycí plachtou nebo vodotěsnými lamelami
 • přizpůsobení tvarů dle dispozic Vašeho bazénu a mnohé další


Posuvné konstrukce - vhodné pro exteriérové bazény

 • lehké posuvné hliníkové konstrukce s polykarbonátovými skly
 • prodlužují pobyt u bazénu v době s chladnějším počasím
 • variabilní lze zakrývat i bazény větších tvarů
 • pojezd po kolejničkách i bez kolejniček
 • možnost dálkového ovládání
   projekty

Produkty

Nabídka bazénů, bazénových technologií, vodních atrakcí či dodávek v oblasti wellness je v našem podání prakticky neomezená. Jsme připraveni realizovat pro naše zákazníky téměř jakoukoliv představu, která je odrazem našich dlouholetých zkušeností. Jsme připraveni Vám vyjít plně vstříc od nejjednodušších řešení a konstrukcí v privátní sféře až po komplikované celky největších vodních parků a veřejných koupališť nebo lázeňských provozů.

více zde
projekty

Projekční služby

Nejsme pouze realizační a dodavatelskou společností, ale naším klientům poskytujeme kompletní projekční služby v oblasti dodávek. Naše vlastní projekční oddělení je schopno naplnit Vaše představy o zvoleném řešení. Technickou stránku projektu připravíme zodpovědně do podoby, kterou potřebujete ke zdárnému provedení díla. Od fáze studie, přes dokumentace jednotlivých stupňů řízení vedoucích ke stavebnímu povolení až po zpracování provozních řádů již dokončeného díla.

více zde
projekty

Servis

Od začátku našeho působení na trhu nabízíme kvalitní služby v oblasti servisu bazénů a bazénových technologií na té nejvyšší úrovni vč. servisu whirlpoolů a vodních atrakcí. Naše dlouholeté zkušenosti nás řadí na absolutní špičku v servisních službách v této oblasti. Jsme schopni Vám nabídnout servis záruční, pozáruční a stejně tak servis na zařízení, které jsme Vám nedodali. Naši servisní specialisté Vám rovněž ochotně a s péčí pomohou uvést do stoprocentního stavu technologie, které potřebují úpravu či opravu po neodborném zásahu nebo instalované ne zrovna správným způsobem. Poradenská činnost v této oblasti je samozřejmostí.

více zde